Kvalitní a efektivní tvorba www Zlín - naše filozofie :

NEŽ LZE VŮBEC ZAČÍT

Individuální přístup pro nás není marketinkovou frází.

Je naprosto nezbytné ve vstupním přátelském a otevřeném dialogu dokonale analyzovat vaše představy a potřeby a stanovit si jasný a zcela konkrétní cíl, který vás zvýhodní před konkurencí.

Součástí první schůzky je i závazná cenová kalkulace webové prezentace a pochopitelně termín dokončení.

Jsme připraveni zajistit vám "full-servis" včetně návrhu ideálního doménového jména s event. aliasy, vlastní proces registrace domény a kvalitního, avšak finančně nenáročného webhostingu (balíček domény a webhostingu s podporou php vč. 10 mailových schránek již od 960.-Kč vč.DPH).

Nepodbízíme se však nejnižšími cenami a neměříme hodnotu naší práce univerzálními tabulkami - vážíme si vás natolik, že pro nás nejste "jeden zákazník z mnoha", kterého zařadíme do "škatulky"...rutinní přístup a tudíž i rutinní kalkulace jsou nám zcela cizí. Prioritní je, aby vaše www prezentace byla jedinečná a korektní určení ceny může být až výsledkem pečlivého posouzení rozsahu a náročnosti vašeho individuálního projektu.

KVALITA PRÁCE

Nebudeme Vás unavovat slůvky o "záruce kvality" a "originalitě", nechť za nás nejlépe mluví výsledná práce, nikoli slova. Snad jen tolik, že jsme vždy vedeni maximální snahou právě vaší webové prezentaci vtisknout plnohodnotný život, dodat jí ještě nad rámec kvalitativně nejpřísnějšího grafického i technického zpracování jakousi přidanou hodnotu, která bude odrážet právě onu jedinečnost a odlišnost webových stránek vaší společnosti či osoby.

TECHNICKÉ ŘEŠENÍ BEZ KOMPROMISŮ

Ctíme nejmodernější standardy pro webdesign - nikoli proto, abychom se bili v prsa, jak jsme za každou cenu "in", ale proto, že zaručují maximální efektivitu, přístupnost, rychlost načítání i následnou správu. Používáme validní, sémantický zdrojový kód (XHTML 1.0 Strict a CSS 2.1) s důsledným oddělením obsahu od formy, naše weby vyhovují požadavkům optimalizace (SEO) - v případě vašeho zájmu o nadstandardní a průběžnou optimalizaci ji však vzhledem ke značnému rozsahu a charakteru další práce posuzujme jako samostatnou kapitolu.

Symbióza jedinečného grafického zpracování a nekompromisního technického řešení zaručuje neproblematické a logické ovládání, intuitivní navigaci a dynamickou strukturu vašeho webu - věřte, že jen na takovou prezentaci se zákazníci a partneři budou nejen podvědomě rádi vracet.

PRŮBĚŽNÝ DIALOG

Po celou dobu tvůrčího procesu je nezbytné flexibilně a plynule komunikovat - nejlepší dialog je samozřejmě osobní, ale dílčí konzultace lze v rámci oboustranné úspory času provádět i jinými dostupnými prostředky - elektronickou poštou, instant messangery (ICQ, Skype), telefonicky.

NÁSLEDNÝ SERVIS A SPRÁVA WWW

Okamžikem odevzdání a autorizace webové prezentace naše spolupráce nekončí. Na základě předchozího požadavku vám zajistíme i následnou správu i promptní aktualizace (do druhého dne) vašich webových stránek. Samozřejmostí je i pravidelná, podrobná statistika chování vašich návštěvníků, jejich priority, lokalizace, loyalita apod.

MÁM ZÁJEM O BLIŽŠÍ INFORMACE - KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

VIDEOPRODUKCE

NAHORU NA ZAČÁTEK STRÁNKY TVORBA WWW ZLÍN

© SKILL production s.r.o 2009 | all rights reserved | starý Zlín | stará Praha | XHTML 1.0 valid | CSS 2.1 valid | domácí stránka